Güncel Blog

İddaa Bayiliği Nasıl Alınır 2013

iddaa bayiliği, iddaa bayisi nasıl olunur, iddaa bayisi nasıl açılır, iddaa bayisi açmak istiyorum

Son yıllarda ülkemizde ve dünya üzerinde çılgınca bir şekilde devam eden iddaa merakından sizler de yüksek ek gelir sahibi olmak ister misiniz? Ülkemizde tüm işlemleri Spor Toto tarafından yürütülmekte olan İddaa oyununa ait bayilikler ile oldukça fazla kazanabilir ve bu geliri katlayabilirsiniz.

İddaa bayiliği nasıl alınır sorusunun cevaplarına geçmeden önce sizlere iddaa oyunundan ve kar marjlarından biraz bahsetmek istiyorum.

İddaa oyunu bir makine üzerinden hazırlanan bültenlerdeki maçların tahmin edilmesi oyunudur. Pek çok farklı kombinasyon şeklinde yapabileceğiniz kuponlar ile iddaa oyununundan yüksek gelir sağlayabilirsiniz. Ancak bizler iddaa oynayarak değil de iddaa bayisi açarak nasıl daha çok kazanacağınız hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İddaa bayiliği veren firma ülkemizde Spor Toto Teşkilatı’dır. Sadece belirli dönemlerde belirli il ve ilçelere yapılan kuralar ile iddaa bayiliği veren Spor Toto Teşkilatı, 2013 yılı içerisinde de pek çok farklı il ve ilçe de iddaa bayilikleri vereceğiniz açıkladı. Bu bayilikler ile hiçbir iddaa oyununu oynamadan, oynatarak para kazanabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

 İddaa Bayiliği İle Ne Kadar Kazanılır?

Bir iddaa bayisinin kar marjı her zaman bellidir ve sabittir. Oynanan her oyun için %9 oranında komisyon almaktasınız. Bunun yanı sıra ödemiş olduğunuz her ikramiyeden de %2 kar alıyorsunuz. Yani örnek vermemiz gerekir ise bir günde 5.000  liralık iddaa kuponu yaptı iseniz bu paranın 450 lirası sizin karınız oluyor.

İddaa Bayiliği ile Çok Kazanmanın Yolu Nedir?

İddaa bayiliğinden yüksek gelir sahibi olmak istiyor iseniz öncelikle açacağınız bayinin oldukça güzel bir yerde olması gerekiyor. Bu bayilikten tamamen oynadığınız ve ödediğiniz ikramiyelerden komisyon aldığınız için bir günde yaptığınız ciro önem taşımaktadır.

İddaa Bayiliği Almak İçin Neler Gereklidir?

İddaa bayiliği için gerekli evraklar nelerdir sorusuna cevaplarımız aşağıda maddeler halinde yer almaktadır. Bu maddeleri tamamaladığınızda Spor Toto Teşkilatının yapacağı kura çekimlerini beklemekten başka yapacağınız bir şey kalmıyor.

İddaa Bayilik Şartları Nelerdir?

- İddaa bayiliği açacağınız bölgenin tercihen cadde üzerinde ve işlek bir alanda yer alması gerekmekte.

- İddaa bayinize ait sabit bir telefon, cep numarası ve fax numarası olmalıdır.

- İddaa bayiliği açacağınız bölgede diğer iddaa bayileri var ise aranızda ki mesafa en az 250 metre olmak zorunda.

- Haftanın tüm günleri açık olmalıdır.

İddaa Bayiliği İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

- Bayilik şahıs adına ise:
- Nüfus Cüzdanı Örneği
- Sabıka Kaydı Belgesi
- 3 Adet Vesikalık Fotoğraf
- İkametgah İlmühaberi
- Vergi Levhası Örneği
- Çalışma Ruhsatı Örneği
- Belediyeden tatil günleri çalışma ruhsatı örneği
- İşyeri tapusu veya kira mukavelesi örneği
- Bayi işlerini takip için vekil kullanacaksa noter tastikli vekaletname
- Bayilik tüzel kişi adına ise:
- Ticaret Sicil Gazetesi Örneği
- İmza Sirküleri Örneği
- Ticaret Odası Kayıt Belgesi Örneği
- Vergi Levhası Örneği
- Çalışma Ruhsatı Örneği
- Belediyeden tatil günleri çalışma ruhsatı
- İs yeri tapusu veya kira mukavelesi
- Bayi işlerini takip için vekil kullanacaksa noter tastikli vekaletname

İddaa Bayisi için Gerekli Teminat Nedir?

2000 USD karşılığı Türk Lirası terminal teminat bedeli olarak INTELTEK’e, 500 USD ise SPOR TOTO TEŞKİLAT’I hesabına teminat olarak yatırılacaktır. (Bu teminatlar SporToto resmi web sitesinde verilen verilerdir)

Popüler Kelimeler;

Benzer Konular

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar evlere paketleme işi veren firmalar, evde kına paketleme işi,...

Evlere Davetiye Katlama Yapımı İşi Veren Firmalar 2013

Evlere Davetiye Katlama Yapımı İşi Veren Firmalar 2013

Evlere Davetiye Katlama Yapımı İşi Veren Firmalar 2013, evlere iş veren firmalar, evlere iş, evlere...

Bayilik Veren Firmalar 2013

Bayilik Veren Firmalar 2013

Bayilik, Bayilik veren firmalar, Bayilik veren firmalar 2013, 2013 Bayilik Veren Firmalar, Sermayesiz Bayilik Veren...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. gery diyor ki:

  Güzel bilgiler vermişsiniz, iddaa ile ilgilenenler bir de bu siteye bakabilir. iddaahorozu.com

 2. fehmi altınordu diyor ki:

  bayilik açmayı düşünüyorum ilçemizde iddaa bayi yok kayseri şehirmerkezi gidip oynuyolar bunun için açacağım yer carşı içerisinde olup park yanıdır

 3. erhan demirel diyor ki:

  Ben blok yazmaya yeni başladım. Fakat gördüğüm ve çok etkilendiğim bir konu oldu bu. İnanmazsınız belki ama,aylardan beri bayilik üzerine vermiş olduğum reklamlarda elde ettiğim sonuçtan kat ve kat daha iyisini elde ettiğimi sizinle de paylaşmak istiyorum.

  Paylaşmış olduğum bilgiler benim bu konudaki amacımı ve bayilik sistemimizi içermekte olduğu için hem bayimiz olmak isteyenler beni tanıdı hemde diğer arkadaşlar ilgi duydukları bu sektör hakkında detaylı ve toplu bir bilgiye sahip oldular. Şunu doğrudan söyleye bilirim ki ben eğer bölesine kapsamlı bir blok ile karşılaşmış olsaydım bu kadar yorulmamış ve uykusuz kalmamış olurdum.

  Diğer bahsetmek istediğim benzer konu ise beni çok şaşırtan bir ziyaretçi kitlesi oldu. biliyorum ki yazdıklarım biraz karmaşık ta olsa ingilizce ye çevrile biliyor ama bu durum o kadar kolay anlaşılmıyor. Geçenlerde yabancı bir şahısın günlük yaşantısını yazdığı bir bloku inceledim keyifli ama tam olarak anlaşılır değildi. Şimdi aradaki farkı söylemek istiyorum. Bugün yazıları okuyan ve loğumda zaman geçiren ziyaretçilerden % 60 ı ABD ‘ den %5 i diğer ülkeler ve geri kalanı TÜRKİYE’den. Şaşırtıcı değil mi ?

  Değerli arkadaşlar! Allah nasip ederse uzun bir süre daha konumuzla alakalı yazılar yazmaya devam edeceğim. Benim eksik kaldığım,yanlış yazdığım,doğru bulmadığınız her konu ile ilgili bana ulaşmanız beni sonsuz mutlu edecektir.

  Eğer sizin de yazılarınız var ise, buradaki konularla ilgili olanları buradan yayımlamayı çok isterim çünkü ne demişler hayat paylaşınca güzel. Paylaşınca güzel demişken bugün elli yaşlarında bir çift , servis esnasında yiyeceklerini paylaşarak yiyorladır ve beni görünce Garson !!! Eşimle aynı tabaktan yememizde bir mahsur var mı acaba? Böyle daha güzel oluyor. Hayat paylaşınca daha güzel oluyor deyince, Bende masada duran iki su bardağından birisini elime alıp; Haklısın amcacığım bence şu bardağı da kaldırırsak aynı bardaktan içmek sizi daha çok bağlayacaktır deyince teyzem yooo diye sesini birden yükse

free web stats

Yukarı